Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Informacje bieżące

Ogłoszenia parafialne - XX Niedziela zwykła

20.08.2017

1. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Caritas Archidiecezjalny dostarczył tornistry, które możemy wypełnić potrzeb­nymi pomocami szkolnymi. Chętni mogą otrzymać w zakrystii listę z proponowaną wyprawką szkolną i wypełnić tornister dla po­trze­bują­cego dziecka. Serdeczne Bóg zapłać za już przyniesione wyprawki.

2. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

3. W czwartek, 24 sierpnia,  liturgię Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele, uświetni oprawa muzyczna w wykonaniu studentki Akademii Muzycznej Anny Rajevej, pod kierownictwem Olgi Barsukovej. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

5. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
i regeneracji sił fizycznych i duchowych.

Czytaj dalej »

Ogłoszenia parafialne - XIX Niedziela zwykła

13.08.2017

1. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Caritas Archidiecezjalny dostarczył tornistry, które możemy wypełnić potrzeb­nymi pomocami szkolnymi. Chętni mogą otrzymać w zakrystii listę z proponowaną wyprawką szkolną i wypełnić tornister dla po­trze­bują­cego dziecka. Serdeczne Bóg zapłać za już przyniesione wyprawki. Dzisiaj przed kościołem nasz Parafialny Oddział CARITAS przeprowadza zbiórkę na brakujące przybory szkolne dla dzieci.

2. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki 
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

3. Comiesięczne nabożeństwo do Św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w środę, 16 sierpnia, o godzinie 17.30. Następnie Msza św. 
w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do naszego Patrona można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub przesłać drogą internetową, wchodząc na stronę naszej parafii. 

4. We wtorek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Naj­świętszej Maryi Panny. Msze Św. według porządku niedziel­nego (w górnym kościele) o godz.:  7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00 i 19.00. Bukiety ziół, kwiatów i warzyw, pobłogosławimy podczas wszystkich Mszy Św.

5. Również we wtorek, 15 sierpnia, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.

6. Apostolstwo Modlitwy organizuje w sobotę, 21 października br., pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Skrzatuszu i Górce Klasztornej. Koszt pielgrzymki 50 zł.  Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej »

Ogłoszenia parafialne - Przemienienie Pańskie

06.08.2017

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na  adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy w dolnym kościele o godz. 17.00.

2. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Caritas Archidiecezjalny dostarczył tornistry, które możemy wypełnić potrzeb­nymi pomocami szkolnymi. Chętni mogą otrzymać w zakrystii listę z proponowaną wyprawką szkolną i wypełnić tornister dla po­trze­bują­cego dziecka. Serdeczne Bóg zapłać za już przyniesione wyprawki.

3. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

4. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
i regeneracji sił fizycznych i duchowych.

Czytaj dalej »

Ogłoszenia parafialne - XV Niedziela zwykła

16.07.2017

1. Comiesięczne nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione dzisiaj o godzinie 16.30, a następie Msza św. o godzinie 17.00 w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Patrona parafii i Polski. W lipcu i sierpniu nie będzie spotkań członków i sympatyków SKKAB-u.

2. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

3. Serdecznie dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary na odbudowę
i remont wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim.  Zebraliśmy w naszej parafii 1020 zł.

4. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli i nasza Parafia organizują pielgrzymkę na Jasną Górę z okazji 300. rocznicy koronacji cudownego obrazu oraz do Kalisza, by pomodlić się w Sanktuarium Św. Józefa. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 22 do 24 września 2017 r. Koszt pielgrzymki 330 zł. od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Szczegółowy program znajduje się w gablotkach SKKAB-u
w przedsionku kościoła i na zewnątrz.

5. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
i regeneracji sił fizycznych i duchowych.

 

Czytaj dalej »