Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela zwykła

22.10.2017 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę św. w intencji dziękczynnej za tegorocznych maturzystów oraz w intencji błagalnej za maturzystów przyszłorocznych, w środę o godz.19.00 do dolnego kościoła. Prosimy w miarę możliwości, aby maturzyści przyszli ze swoimi rodzinami. Po Mszy św. zapraszamy na poczęstunek do duszpasterstwa.

3. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu,
w czwartek, o godz. 19.00 do dolnego kościoła. Adoracja będzie miała charakter Zaduszny. Zachęcamy do przyniesienia zdjęć bliskich, których Pan już wezwał do Siebie oraz własnych zniczy.

4. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Kartki pie­czętowane datą będą czytane w oznaczo­nym dniu. Kartki wypo­minkowe bez daty będą czytane według przy­padają­cej kolejności. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.

5. W zakrystii jest już nowa księga mszalna na rok 2018 r. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych.

6. Spotkanie braterskie Apostolstwa Modlitwy odbędzie się w najbliższą niedzielę,
29 października, po Mszy św. o godz. 8.00.

7. W dniu wczorajszym zdemontowaliśmy tabernakulum w naszym kościele. Jutro zostanie przewiezione do Krakowa, gdzie odbędzie się jego renowacja, złocenie
i polerowanie.

8. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli wydało kalendarz na 2018 rok, który można nabyć w niedziele w przedsionku kościoła, a w dni powszednie
w zakrystii. Cena egzemplarza 12 zł. 

9. Zapraszamy do udziału w   Jesiennych Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które otwierają na przeżycie osobistego spotkania z Bogiem w modlitwie medytacyjnej. Rekolekcje skierowane są do osób dorosłych - młodych i w wieku średnim. Rozpoczynamy 5 listopada o godz. 17.00. Zapisy przyjmuje o. Proboszcz lub WŻCH „Winnica” w kancelarii parafialnej. 

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

Zapraszamy wszystkich do udziału w „Procesji ze świętymi”, która we wtorek,
31 października, o godz. 19.00 wyruszy z Jasnych Błoni do Katedry. Zapraszamy delegacje parafii, wspólnoty i ruchy kościelne z relikwiami świętych i błogosławionych oraz świecami do uczestnictwa w tej procesji, a następnie we Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 21.00. Msza św. będzie poprzedzona Adoracją Najświętszego Sakramentu