Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocy

21.05.2017 r.

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy na koncert „Ave Maria”
w wykonaniu Trio Szczecińskiego.

2. Miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 18.00, a od ponie­działku do soboty po wieczornej Mszy Św. Nabożeństwo majowe dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 w ogrodzie przy figurze Matki Bożej.

3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w środę, 24 maja, o godz. 19.00,  na Mszę św. akademicką do dolnego kościoła. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu „Trzy kwadranse w ciszy” o godz. 19.00 w dolnym kościele.

4. Od piątku przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed Zesła­nia Ducha Świętego włącznie, we wszystkich kościołach odprawia się nowennę do Ducha Świętego. Nowenna w naszym kościele będzie połą­czona z nabożeństwem majo­wym.

5. W przyszłą niedzielę, 28 maja, po Mszy św. o godz. 8.00, zapraszamy na spotkanie braterskie członków Apostolstwa Modlitwy.

6. W sobotę, 3 czerwca, od godz. 12.00 do godz. 16.00 planujemy nasz FESTYN PARAFIALNY. Chęt­nych do pomocy w prowadzeniu i przygotowa­niu festynu prosimy o kon­takt z o. Pro­boszczem. Prosimy także o przynoszenie różnych fantów na nagrody, zaba­wek i innych rzeczy przy­datnych do wspólnej zabawy. W czasie festynu będzie kącik wymiany książki przeczytanej (ile książek przyniesie się do wymiany tyle samo otrzyma). W tym dniu przed południem nie będzie zajęć w świetlicy.  

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XV Szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem: Kocham Cię Życie. Jest ono wyrazem afirmacji ludzkiego życia, jako fundamentalnej wartości. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jak co roku zachęcamy także do włączenia się w zbiórkę artykułów higienicznych dla niemowląt, które zbierane będą przy pomniku św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach przed rozpoczęciem Marszu. Zebrane artykuły zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Poczerninie.

2. Zapraszamy wszystkich do udziału w Maryjnym Forum Charyzmatycznym pt. „Maryja Gwiazda Ewangelizacji”, które odbędzie się w dniach 19-21 maja br. w Szkołach Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Szczegóły na plakatach.